X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 4 خرداد‌ماه سال 1385

دیشب جلسه ای محرمانه با حضور خودم و عشقم انجام شد .که ناخوداگاه و ناخواسته به مساله کاریکاتور روزنامه ایران و عکس العمل آذری ها ( که نمیدونم چرا اسرار دارن از واژه ترک به جای آذری استفاده کنن و فرهنگ و تمدن بیش از سه هزار سالشون رو با فرهنگ خیلی کمتر از هزار سال ترکهای وحشی تاخت بزنن) کشیده شد.

و اما نتیجه... کاملا اتفاقی از دهن عشقم پرید که : آذری ها میخوان با آذربایجان شوروی بپیوندن و آذربایجان متحد رو تشکیل بدن.بعد از چند سال که قوا جمع کردن به ایران حمله کنن و ایران رو تسخیر کنن و اسم کل مجموعه رو بزارن ایران!!!

من این داستان رو باور میکنم .از آذری های عزیزمون بر میاد.که چیزی که الان هست و وجود داره رو خراب کنن و با کلی دنبک و دستک سعی کنن دوباره درستش کنن.

برای توضیح بیشتر پرانتزی که در بالا باز کردم باید بگم که آذری ها و کردها ساکنان بومی و اصلی ایران بودن که قبل از ورود آریایی ها در ایران زندگی میکردن. آذری ها در کوهها و سرزمین اورارتو ( حوالی اردبیل تا دریاچه ارومیه فعلی) و کردها در نواحی پایین دریاچه ارومیه یعنی تقریبا همین کردستان فعلی.

اما ترکها.قوم وحشی ای بودن که از از آسیای میانه به مرز کشورهای متمدن حمله میبردن و تاراج میکردن .تا اینکه به تدریج به یک قوم نیمه وحشی بدل شدن و در فرستی تو نستن اسیای صغیر رو ( تقریبا ترکیه فعلی) از دست مسلمانها بگیرن و دولت عثمانی رو تشکیل بدن. هنوز هم اگه درست مشاهده کنین آثار توحش در اونها از بین نرفته.

واقعا ناراحت و متاسف میشم وقتی میبینم هموطنان آذری ما که نزدیک به ۳ هزار سال پیش پادشاهی اورارتو رو بنیان گذاشتن خودشون رو ترک مینامن.

ضمنا در این کش و قوس من متوجه شدم که عشقم ستون پنجمیه.

 

Page Rank